Elektronický obchod

Potrebujete jedinečné riešenie pre elektronický obchod a zistili ste, že žiadne systémy nevyhovujú vašim požiadavkám? Obmedzujú vás napríklad pri vytváraní štruktúrovaných popisov produktov? Zistujete, že váš e-shop by mal vyzerať rovnako ako stovky ďalších na internete? Alebo práve začínate, no pozeráte sa dopredu a už teraz si uvedomujete, že v budúcnosti možno budete potrebovať niečo viac? Náš e-shop je aj pre vás. Systém vieme pre našich klientov vďaka rôznym modulov prispôsobiť presne podľa vašich potrieb. Nebudete obmedzený jedným typom produktu, ktorý má pevne dané popisy, ale vieme pre vás pripraviť aj viacero rôznych typov, ktoré sa môžu odlišovať nielen obsahovo, ale aj graficky. Takto spracované produkty budú jedinečnou prezentáciou pre váš e-shop.
Ťažkopádna a namáhavá práca pri správe produktov je s našim systémom minulosťou. Vďaka modernému administračnému rozhraniu bude vaša práca s našim systémom rýchla a efektívna aj keď máte iba základné znalosti práce s počítačom.

Moduly

Katalóg produktov

Databáza produktov, ktorá sa okrem e-shopu dá využiť aj ako samostatný katalóg bez ďalších funkcionalít internetového obchodu. Moderné rozhranie zabezpečuje rýchle vyhľadávanie a filtrovanie produktov, vďaka čomu bude vaša práca efektívna aj pri ich veľkom množstve.
Systém podporuje neobmedzené množstvo typov produktov, ktoré môžu rôzne štruktúry aj grafickú prezentáciu dát.

Kategórie produktov

Vďaka tomuto modulu môžete vytvárať kategórie, pomocou ktorých následne určujete jednotlivé sekcie vášho internetového obchodu.
Produkty___kategorie2

Objednávky

Prehľadné zobrazenie objednávok, ktoré boli realizované v internetovom obchode. Pomocou tohto modulu môžete sledovať všetky podrobnosti objednávky (objednané produkty, kontaktné a dodacie údaje, ...) a zároveň aj aktuálny stav objednávky spolu s jeho históriou. Umožňuje vám komunikovať so zákazníkom, kedže je o každej zmene stavu objednávky notifikovaný. Pri zmene stavu môžete pripojiť aj krátku správu, ktorú zákazník dostane spolu s notifikáciou na email.
eshop_objednavky2

Platobné moduly

Platobné moduly umožňujú určovať ceny a spôsob platby za dodanie tovaru. Online platby je možné realizovať pomocou Tatrapay, Tatra Card Pay, VUB Pay a VUB Cardpay. V prípade záujmu je možné realizovať aj ďalšie online platobné moduly.
tatrapay

Príslušenstvo

Prepojenie produktov z katalógu, pomocou ktorého viete ponúknuť príslušenstvo k produktu, ktorý sa zákazníkovi zobrazuje. Tento modul je možné použiť aj viacnásobne (príslušenstvo, náhradné diely, odporúčané produkty...)
Produkty___prislusenstvo2

Kľúčové slová

Pridanie charakteristických popisných informácií k produktu, ktoré sa využívajú pri vyhľadávaní v produktoch, optimalizácii pre vyhľadávače (SEO) a na vzájomné prepojenie produktov.
Produkty___klucove_slova2

Príbuzné produkty

Automatické prepojenie produktov na základe zadaných kľúčových slov, s možnosťou ich správy (odstránenie neželaných produktov zo zoznamu)
Produkty___pribuzne__backend___wileyx_2

Parametre produktov

Vďaka parametrom produktov môžete definovať ich vlastnosti z ktorých si môže zákazník vybrať pri objednávke (napr. farba, veľkosť, …) Použiteľné parametre produktov si môžete pridávať sami.
Produkty___parametre_produktu2

Technické špecifikácie

Jednoduché vytváranie technických špecifikácií, ktoré sa nielen prehľadne zobrazujú, ale je ich možné použiť aj pri rozšírenom vyhľadávaní. Technické špecifikácie je možné usporiadať do skupín a tým zefektívniť vašu prácu pri napĺňaní produktov.
Produkty___technicke_specifikacie2

Fotogaléria

Jednoduché pridanie viacerých obrázkov k produktu. Možnosť nahrávania dávkového nahrávania obrázkov, automatické prispôsobovanie veľkosti, pridávanie vodotlače. V rámci realizácie grafického návrhu je možné prispôsobiť zobrazenie fotogalérie podľa vašich predstáv.
Produkty___fotogaleria2

Prílohy k produktov – súbory

Možnosť priloženia ľubovoľných súborov k produktom, ako napríklad produktové listy, katalógy, manuály, …
Sprava_suborov___pridane_subory2

Import – Export produktov do XLS

Vyhovuje vám viac hromadné preceňovanie a editácia produktov v Exceli? Tento modul je práve pre vás.
Import_export_produktov2

Migrácia

Máte v súčasnosti už riešenie pre váš e-shop, ale narazili ste na jeho limity? Bojíte sa prechodu na iný systém pri predstave úmorného prepisovania množstva produktov? Aj s týmto vám vieme pomôcť. Poznáme väčšinu open-source riešení a tak vám vieme pomôcť pri importe produktov do nášho e-shopu. V prípade iného komerčného systému ho vieme analyzovať a tak isto zabezpečiť dištančné skripty na databázu aby ste sa tak mohli vyhnúť ručnému prepisovaniu produktov.
Sme tu na to, aby sme problémy riešili za vás.

Vybrané funkcionality

Výrobcovia

Jednoduché pridávanie výrobcov bez toho, aby ste opustili editáciu produktu.
Produkty___vyrobca_editacia2

Daňové skupiny

Možnosť nadefinovania a použitia viacerých daňových skupín.

Zadávanie ceny

Možnosť zadávať cenu s DPH, bez DPH, po zľave, zľavu ako percento s automatickým prerátaním cien.

Dostupnosť

Jednoduché nastavenie dostupnosti produktu.
Produkty___dostupnost_editacia2

Príznaky produktu

Nastavenie príznakov, ktoré sa môžu využiť napríklad na grafické zvýraznenia (novinka, vypredaný, top produkt, …)
Produkty___prinaky__backend_2

Editácia textov

Editor textov s bohatou ponukou funkcií a ovládaním podobným editoru Word.
Produkty___editor2
shopping

Navigácia