Služby 

Web stránky

V dnešnej dobe je pre modernú firmu nevyhnutné prezentovať sa aj na internete formou webovej stránky, pričom pre niektoré firmy vzniká takto príležitosť pre využitie internetu na priamy predaj svojich produktov a služieb. Naše riešenia sú vhodné pre oba tieto prípady, no nielen pre ne. Vieme vytvoriť komplexné informačné systémy šité na mieru, rozsiahle portály obsahujúce špeciálne funkcionality ako aj jednoduchšie stránky pre menej náročných zákazníkov.

Toto je možné vďaka použitiu nami vytvoreného flexibilného redakčného systému gCMS, ktorý zároveň umožňuje v budúcnosti rozšírenie aj jednoduchšej webovej stránky na komplexný portál, prípadne rozšírenie o e-shop. Náš systém gCMS umožňuje súčasné využívanie plnej funkčnosti ako aj elektronického obchodu, tak aj redakčného systému bez kompromisov. Využívanie funkcionalít elektronického obchodu a redakčného systému je možné konfigurovať a tak vieme dodať systém presne podľa vašich požiadaviek. Nami vytvorené riešenia môžu mať nie len jedinečné funkcionality, ale aj unikátny vzhľad vytvorený podľa vašich predstáv, ktorým sa odlíšite od vašej konkurencie. Sme pripravení splniť vaše najnáročnejšie grafické predstavy a nápady bez toho, aby ste boli pri nich obmedzovaný našim systémom.

Vďaka konfigurovateľnosti a rozšíriteľnosti systému podľa požiadaviek našich klientov je možné vytvorenie komplexnejších informačných systémov ako napríklad:

  • portál s komunitnými prvkami – www.ucps.sk
  • portál s plateným prístupom a špeciálnym typom obsahu – zákony www.1snsc.sk
  • workflow (sledovanie procesov vo firme – životný cyklus dokumentu) EKOM Workflow
  • projektový manažment – EKOM Project Management
  • komnunitná stránka s aktiváciou špeciálnych služieb viazaných na zariadenie – klub.garmin.sk
kompas

Navigácia